Внесено зміни від 12.03.2019

Чудова пропозиція від KIM для вас і ваших друзів – постійно діюча акція “Приведи друга”!

Підключайте друзів до Інтернету та отримайте місяць  користування Інтернетом безкоштовно. За кожного підключеного друга Ви отримуєте бонус на особовий рахунок у розмірі однієї абонплати  Вашого тарифного плану. Кількість друзів – необмежена.

Умови акції “Приведи друга”

 1. Акція діє безстроково.
 2. У акції можуть прийняти участь існуючі абоненти, які користуються основною послугою КІМ (доступ до Інтернет), та нові абоненти (згідно цих умов).
 3. У акції «Приведи друга» не можуть прийняти участь працівники ТОВ “КІМ”.
 4. Акційною пропозицією не можуть скористатися  юридичні та фізичні особи­ підприємці.
 5. Існуючий абонент, який привів нового, у разі участі у акції, отримує на свій особовий рахунок бонусні кошти у розмірі однієї місячної абонплати  свого тарифного плану.
 6. Для отримання  існуючими абонентами бонусних коштів, новий абонент, якого привів існуючий абонент, при укладанні Договору, має вказати номер договору  або адресу друга, який його привів.
 7. Новий абонент може обрати між участю у акції «Приведи друга» або іншою, діючою на цей момент, акцією, якщо інакше не передбачено умовами обраної акції.
 8. Існуючий абонент отримує бонусні кошти незалежно від того чи друг, якого він привів, обрав участь у акції “Приведи друга” або у іншій, але лише в тому випадку, якщо новий абонент при укладанні Договору,  вказав номер договору  або адресу друга, який його привів.
 9. Бонусні кошти нараховуються на баланс  існуючого абонента  лише після здійснення новим абонентом оплати за перший місяць користування основною послугою.
 10. Бонусні кошти можуть бути зараховані лише за надання основної послуги – доступу до Інтернет.
 11. Бонусні кошти не можуть бути передані або переведені на інші договори, або іншим абонентам.
 12. Абонент не може отримати готівковий чи безготівковий еквівалент бонусних коштів.
 13. Кількість друзів, яких може привести один існуючий абонент – необмежена.
 14. У разі відмови від послуг, або не користування послугою протягом 1-их трьох місяців, бонусні кошти, які на цей момент знаходились на балансі такого абонента, анульовуються.