Відлякує крадіїв
Показує відео з камер
Виявляє пожежу
Зупиняє потоп
Контролює прилади

Охорона приміщень

Датчики миттєво визначають загрозу: відкриття дверей, розбиття вікна чи присутність сторонніх у приміщенні. А за допомогою датчиків руху MotionCam ви зможете ще й побачити причину тривоги на фото.

  • Використовують бездротовий зв’язок
  • Працюють до 7 років від батарей
  • Не реагують на тварин

Захист від потопу

LeaksProtect допомагає запобігти затопленню: визначає прорив труби, протікання пральної або посудомийної машини.

  • Використовують бездротовий зв’язок

Захист від пожежі

Протипожежні датчики оберігають вас і ваше майно від пожежі, реагуючи на дим і різке зростання температури. Запобігають отруєнню чадним газом. Можуть працювати незалежно від системи безпеки.

  • Використовують бездротовий зв’язок
  • Обладнані сиренами

Контролюйте ситуацію вдома та на роботі

Зіставте систему безпеки та відеоспостереження в одному застосунку. Ajax підтримує швидке підключення обладнання через RTSP, а також спрощену інтеграцію камер та відеореєстраторів EZVIZ, Hikvision та Safire, Dahua та Uniview.

Контроль приладів

Використовуйте сценарії, щоб автоматично перекривати воду в разі виявлення протікання або знеструмлювати потенційні джерела загоряння за перших ознак пожежі. Вмикайте нічний режим охорони або опалення приміщення за розкладом.

Один клік і Ваш дім та бізнес під надійною охороною

Керуйте системою охорони, навіть коли ви далеко від дому.

Підключення Ajax

Наша компанія маючи штат кваліфікованих співробітників виконає професійний монтаж систем безпеки Ajax дотримуючись всіх стандартів. Убезпечити свій дім та бізнес легко, просто та доступно завдяки рішенням Ajax.